Books: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Atlas.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Atlas.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 13.0 | | style="vertical-align:middle;" | 13.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
| [[Elven Poetry Book]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Atlas.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 13.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
| [[Cookbook]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Cookbook.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 15.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | | | style="vertical-align:middle;" | | ||
|- | |- | ||
Line 34: | Line 44: | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Gemmed Book.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Gemmed Book.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 13.0 | | style="vertical-align:middle;" | 13.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
| [[Holy Tible]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Holy Tible.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 13.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
| [[Damaged Logbook]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Damaged Logbook.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 11.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | | | style="vertical-align:middle;" | | ||
|- | |- |
Revision as of 18:58, 9 December 2022
Name | Weight | Dropped By | |
---|---|---|---|
Spellbook | ![]() |
18.0 | |
Atlas | ![]() |
13.0 | |
Elven Poetry Book | ![]() |
13.0 | |
Cookbook | ![]() |
15.0 | |
Purple Tome | ![]() |
19.0 | |
Red Tome | ![]() |
19.0 | |
Green Tome | ![]() |
19.0 | |
Gemmed Book | ![]() |
13.0 | |
Holy Tible | ![]() |
13.0 | |
Damaged Logbook | File:Damaged Logbook.png | 11.0 | |
Torn Book | ![]() |
11.0 | |
Book of Necromantic Rituals | ![]() |
3.5 | |
Blue Tome | ![]() |
19.0 | |
Unholy Book | ![]() |
13.0 |