Books: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Blue Tome.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Blue Tome.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 19.0 | | style="vertical-align:middle;" | 19.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
| [[Unholy Book]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Unholy Book.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 13.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | | | style="vertical-align:middle;" | | ||
|} | |} | ||
[[Category: Books]] | [[Category: Books]] |
Revision as of 21:42, 6 December 2022
Name | Weight | Dropped By | |
---|---|---|---|
Spellbook | ![]() |
18.0 | |
Atlas | ![]() |
13.0 | |
Purple Tome | ![]() |
19.0 | |
Red Tome | ![]() |
19.0 | |
Green Tome | ![]() |
19.0 | |
Gemmed Book | ![]() |
13.0 | |
Torn Book | ![]() |
11.0 | |
Book of Necromantic Rituals | ![]() |
3.5 | |
Blue Tome | ![]() |
19.0 | |
Unholy Book | ![]() |
13.0 |