Fluids: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Berserk Potion.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Berserk Potion.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 1.8 | | style="vertical-align:middle;" | 1.8 | ||
|- | |||
| [[Mastermind Potion]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Mastermind Potion.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 2.9 | |||
|- | |||
| [[Bullseye Potion]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Bullseye Potion.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 2.9 |
Revision as of 13:49, 3 December 2022
Name | Weight | |
---|---|---|
Mana Fluid | ![]() |
1.8 |
Life Fluid | ![]() |
1.8 |
Berserk Potion | ![]() |
1.8 |
Mastermind Potion | ![]() |
2.9 |
Bullseye Potion | ![]() |
2.9 |