Kitchen Tools: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Pan.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Pan.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | | style="vertical-align:middle;" | 18.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
| [[Lancet]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Lancet.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 4.9 | |||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
| [[Tooth File]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Tooth File.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | - | |||
| style="vertical-align:middle;" | | | style="vertical-align:middle;" | | ||
|} | |} | ||
[[Category: Books]] | [[Category: Books]] |
Revision as of 19:50, 6 December 2022
Name | Weight | Dropped By | |
---|---|---|---|
Wooden Spoon | ![]() |
1.0 | |
Cleaver | ![]() |
6.6 | |
Plate | ![]() |
1.5 | |
Pan | ![]() |
18.0 | |
Lancet | ![]() |
4.9 | |
Tooth File | ![]() |
- |