Instruments: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Lute.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Lute.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 34.00 | | style="vertical-align:middle;" | 34.00 | ||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
| [[War Drum]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:War Drum.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 30.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
| [[Didgeridoo]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Didgeridoo.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 42.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | | | style="vertical-align:middle;" | | ||
Revision as of 21:48, 6 December 2022
Name | Weight | Dropped By | |
---|---|---|---|
Fanfare | ![]() |
23.0 | |
Post Horn | ![]() |
15.0 | |
Wooden Flute | ![]() |
2.0 | |
Lyre | ![]() |
12.50 | |
Panpipes | ![]() |
8.20 | |
Lute | ![]() |
34.00 | |
War Drum | ![]() |
30.0 | |
Didgeridoo | ![]() |
42.0 |