Decorations: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 180: | Line 180: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 9.4 | | style="vertical-align:middle;" | 9.4 | ||
| style="vertical-align:middle;" | | | style="vertical-align:middle;" | | ||
|- | |||
| [[Silver Goblet]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Silver Goblet.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 15.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Category: Decorations]] | [[Category: Decorations]] |
Revision as of 00:24, 10 December 2022
Name | Weight | Dropped By | |
---|---|---|---|
Annihilator Bear | ![]() |
43.0 | |
Teddy Bear | ![]() |
5.9 | |
Wooden Doll | ![]() |
8.6 | |
Doll | ![]() |
6.5 | |
Mirror | ![]() |
9.5 | |
Watch | ![]() |
0.5 | |
Model Ship | ![]() |
13.0 | |
Strange Symbol | ![]() |
2.0 | |
Stuffed Dragon | ![]() |
8.5 | |
Jester Staff | ![]() |
7.2 | |
Crystal Wand | ![]() |
28.0 | |
Firlefanz | ![]() |
10.0 | |
Mysterious Fetish | ![]() |
4.9 | |
Skeleton Decoration | ![]() |
10.0 | |
Orange Tapestry | ![]() |
10.0 | |
Red Tapestry | ![]() |
10.0 | |
White Tapestry | ![]() |
10.0 | |
Blue Tapestry | ![]() |
10.0 | |
Green Tapestry | ![]() |
10.0 | |
Velvet Tapestry | ![]() |
10.0 | |
Broken Gladiator Shield | ![]() |
6.4 | |
Flower Bouquet | ![]() |
0.8 | |
Bat Decoration | ![]() |
2.0 | |
Golden Figurine | ![]() |
15.0 | |
The King Doll | ![]() |
8.5 | |
Black Skull | ![]() |
24.0 | |
Dracoyle Statue | ![]() |
15.0 | |
Pirate Voodoo Doll | ![]() |
6.5 | |
Ice Cube | ![]() |
20.0 | |
Mysterious Voodoo Skull | ![]() |
14.0 | |
Whoopee Cushion | ![]() |
15.0 | |
Bale of White Cloth | ![]() |
10.0 | |
Box | ![]() |
35.0 | |
Crate | ![]() |
80.0 | |
Fine Vase | ![]() |
9.4 | |
Silver Goblet | ![]() |
15.0 |