Instruments: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Piano.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Piano.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 35.0 | | style="vertical-align:middle;" | 35.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Harp]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Harp.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 35.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Drum]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Drum.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 32.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Simple Fanfare]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Simple Fanfare.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 22.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | | style="vertical-align:middle;" | None. | ||
Latest revision as of 11:48, 28 January 2024
Name | Weight | Dropped By | |
---|---|---|---|
Fanfare | ![]() |
23.0 | None. |
Post Horn | ![]() |
15.0 | None. |
Wooden Flute | ![]() |
2.0 | Madareth, Marid, Priestess. |
Lyre | ![]() |
12.50 | Banshee, Hero, Madareth, Spectre. |
Panpipes | ![]() |
8.20 | Vashresamun. |
Lute | ![]() |
34.00 | Vashresamun, Madareth. |
War Drum | ![]() |
30.0 | Madareth. |
Didgeridoo | ![]() |
42.0 | Madareth. |
Piano | ![]() |
35.0 | None. |
Harp | ![]() |
35.0 | None. |
Drum | ![]() |
32.0 | None. |
Simple Fanfare | ![]() |
22.0 | None. |