Foods: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 15: | Line 15: | ||
| [[Meat]] | | [[Meat]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Meat.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Meat.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | | |||
| style="vertical-align:middle;" | .0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[]],. | |||
|- | |||
| [[Egg]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Egg.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | | | style="vertical-align:middle;" | | ||
| style="vertical-align:middle;" | .0 | | style="vertical-align:middle;" | .0 |
Revision as of 22:59, 27 November 2022
Name | Arm | Weight | Dropped By | |
---|---|---|---|---|
Carrot of Doom | File:Carrot of Doom.png | .0 | [[]],. | |
Meat | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Egg | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Fish | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Salmon | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Northern Pike | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Shrimp | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Ham | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Dragon Ham | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Pear | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Red Apple | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Orange | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Banana | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Blueberry | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Coconut | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Cherry | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Strawberry | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Grapes | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Melon | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Pumpkin | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Carrot | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Tomato | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Corncob | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Cookie | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Candy Cane | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Bread | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Roll | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Brown Bread | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Cheese | ![]() |
.0 | [[]],. | |
White Mushroom | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Red Mushroom | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Brown Mushroom | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Orange Mushroom | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Wood Mushroom | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Dark Mushroom | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Fire Mushroom | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Green Mushroom | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Mango | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Tortoise Egg | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Cake | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Cream Cake | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Gingerbreadman | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Coloured Egg | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Candy | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Rainbow Trout | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Green Perch | ![]() |
.0 | [[]],. | |
Ice Cream Cone | ![]() |
.0 | [[]],. |