Fluid Containers: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 79: | Line 79: | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Butterfly Conservation Kit.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Butterfly Conservation Kit.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 7.0 | | style="vertical-align:middle;" | 7.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Buckett]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:bucket.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | | style="vertical-align:middle;" | None. | ||
|} | |} |
Revision as of 16:45, 19 December 2022
Name | Weight | Dropped By | |
---|---|---|---|
Cup | ![]() |
2.0 | None. |
Bowl | ![]() |
3.8 | Werewolf, Elf Arcanist, Vampire, Priestess. |
Bottle | ![]() |
2.5 | Orc Warrior. |
Brown Flask | ![]() |
3.0 | Monk, Dark Monk. |
Amphora | ![]() |
97.0 | Behemoth. |
Waterskin | ![]() |
7.00 | Elf, Elf Scout. |
Golden Mug | ![]() |
4.70 | Frost Dragon, Serpent Spawn, Ice Dragon, Orshabaal, Dragon Lord, Sungorath, Morgaroth, Ghazbaran, Undead Dragon. |
Jug | ![]() |
7.5 | None. |
Blood Tincture in a Vial | ![]() |
6.3 | Blood Priest. |
Concentrated Demonic Blood | ![]() |
2.0 | Hand of Cursed Fate, Dark Torturer, Werewolf, Grim Reaper, Midnight Asura, Diabolic Imp, Fury, Hellhound, Juggernaut, Nightmare, Frost Flower Asura, Betrayed Wraith, Dawnfire Asura. |
Rum Flask | ![]() |
2.8 | Pirate Buccaneer, Pirate Corsair, Pirate Cutthroat, Pirate Marauder. |
Vial of Blood | ![]() |
2.0 | None. |
Botanist's Container | ![]() |
18.0 | None. |
Ectoplasm Container | ![]() |
6.0 | None. |
Butterfly Conservation Kit | ![]() |
7.0 | None. |
Buckett | ![]() |
20.0 | None. |