Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 262: | Line 262: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 17.0 | | style="vertical-align:middle;" | 17.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | None. | | style="vertical-align:middle;" | None. | ||
|- | |||
| [[Backpack of White Skull]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Backpack of White Skull.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Backpack of Red Skull]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Backpack of Red Skull.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |- | ||
| [[Dragon Backpack]] | | [[Dragon Backpack]] | ||
Line 288: | Line 300: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 15.0 | | style="vertical-align:middle;" | 15.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[Swampling]], [[Deglorath]], [[The Hand Rider]] | | style="vertical-align:middle;" | [[Swampling]], [[Deglorath]], [[The Hand Rider]] | ||
|- | |||
| [[Phantom Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Phantom Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 32 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |- | ||
| [[Spider Backpack]] | | [[Spider Backpack]] | ||
Line 335: | Line 352: | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Frozanverian Backpack.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Frozanverian Backpack.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | | style="vertical-align:middle;" | 36 | ||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | | style="vertical-align:middle;" | 10.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | None. | | style="vertical-align:middle;" | None. |