Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 353: | Line 353: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | | style="vertical-align:middle;" | 36 | ||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | | style="vertical-align:middle;" | 10.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Diabolic Eye Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Diabolic Eye Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Elemental Beast Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Elemental Beast Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Onyx Beast Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Onyx Beast Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 25.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Crystal-Guard Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Crystal-Guard Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 30.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | | style="vertical-align:middle;" | None. | ||
|- | |- |