Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 384: | Line 384: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 20.0 | | style="vertical-align:middle;" | 20.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[Sungorath]] | | style="vertical-align:middle;" | [[Sungorath]] | ||
|- | |||
| [[Eclipse Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Eclipse Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Blaze Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Blaze Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 30.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Frostwind Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Frostwind Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 35.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |- | ||
| [[Magmaoid Backpack]] | | [[Magmaoid Backpack]] |