Rods: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 117: | Line 117: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 20.0 | | style="vertical-align:middle;" | 20.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[Gaz'haragoth]]. | | style="vertical-align:middle;" | [[Gaz'haragoth]]. | ||
|- | |||
| [[Wrath of Nature]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Wrath of Nature.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | Physical | |||
| style="vertical-align:middle;" | 200 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 180-200 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 18 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 14.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | ? | |||
|- | |- | ||
|} | |} |