Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 147: | Line 147: | ||
| [[Ultimate Healing Backpack]] | | [[Ultimate Healing Backpack]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:ultimate healing backpack.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:ultimate healing backpack.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Thunderstorm Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:thunderstorm backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Avalanche Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:avalanche backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Paralyze Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:paralyze backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Stone Shower Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:stone shower backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | | style="vertical-align:middle;" | 20 | ||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | | style="vertical-align:middle;" | 18.0 |