Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 236: | Line 236: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 12.0 | | style="vertical-align:middle;" | 12.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | ? | | style="vertical-align:middle;" | ? | ||
|- | |||
| [[Demonic Backpack]] | | [[Demonic Backpack]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Demonic Backpack.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Demonic Backpack.png]] | ||
Line 241: | Line 242: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | | style="vertical-align:middle;" | 10.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | ? | | style="vertical-align:middle;" | ? | ||
|- | |||
|} | |} | ||
[[Category: Backpacks]] | [[Category: Backpacks]] |