Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 238: | Line 238: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 17.0 | | style="vertical-align:middle;" | 17.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | None. | | style="vertical-align:middle;" | None. | ||
|- | |||
| [[Dragon Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Dragon Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 28 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 12.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |- | ||
| [[Backpack of Heaven]] | | [[Backpack of Heaven]] |