Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 299: | Line 299: | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Auric Backpack.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Auric Backpack.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 32 | | style="vertical-align:middle;" | 32 | ||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Deepling Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Deepling Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | | style="vertical-align:middle;" | 10.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | None. | | style="vertical-align:middle;" | None. |