Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 304: | Line 304: | ||
| [[Deepling Backpack]] | | [[Deepling Backpack]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Deepling Backpack.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Deepling Backpack.png]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|- | |||
| [[Frozanverian Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Frozanverian Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 36 | | style="vertical-align:middle;" | 36 | ||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | | style="vertical-align:middle;" | 10.0 |