Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 314: | Line 314: | ||
| style="vertical-align:middle;" | None. | | style="vertical-align:middle;" | None. | ||
|- | |- | ||
| [[Backpack of White Skull]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Backpack of White Skull.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | ?? | |||
|- | |||
| [[Backpack of Red Skull]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Backpack of Red Skull.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | ?? | |||
|} | |} | ||
[[Category: Backpacks]] | [[Category: Backpacks]] |