Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 331: | Line 331: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | | style="vertical-align:middle;" | 10.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | ?? | | style="vertical-align:middle;" | ?? | ||
|- | |||
| [[Sunward Backpack]] | | [[Sunward Backpack]] | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Sunward Backpack.png]] | | style="vertical-align:middle;" | [[File:Sunward Backpack.png]] |