Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 241: | Line 241: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 32 | | style="vertical-align:middle;" | 32 | ||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | | style="vertical-align:middle;" | 10.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | ? | |||
|- | |||
| [[Mushroom Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Mushroom Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 32 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | ? | | style="vertical-align:middle;" | ? | ||
|- | |- |