Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 318: | Line 318: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | | style="vertical-align:middle;" | 20 | ||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | | style="vertical-align:middle;" | 18.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | | | style="vertical-align:middle;" | None. | ||
|- | |- | ||
| [[Backpack of Red Skull]] | | [[Backpack of Red Skull]] | ||
Line 324: | Line 324: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 20 | | style="vertical-align:middle;" | 20 | ||
| style="vertical-align:middle;" | 18.0 | | style="vertical-align:middle;" | 18.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | | | style="vertical-align:middle;" | None. | ||
|- | |||
| [[Phantom Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Phantom Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | 32 | |||
| style="vertical-align:middle;" | 10.0 | |||
| style="vertical-align:middle;" | None. | |||
|} | |} | ||
[[Category: Backpacks]] | [[Category: Backpacks]] |