Backpacks: Difference between revisions
From Realera Wiki
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 337: | Line 337: | ||
| style="vertical-align:middle;" | 20.0 | | style="vertical-align:middle;" | 20.0 | ||
| style="vertical-align:middle;" | [[Sungorath]] | | style="vertical-align:middle;" | [[Sungorath]] | ||
|- | |||
| [[Magmaoid Backpack]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[File:Magmaoid Backpack.png]] | |||
| style="vertical-align:middle;" | ? | |||
| style="vertical-align:middle;" | ? | |||
| style="vertical-align:middle;" | [[The Mega Magmaoid]] | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
[[Category: Backpacks]] | [[Category: Backpacks]] |